full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Alt yapımızda çalışmalar başladı

Alt yapımızda

çalışmalar başladı

 

Kocaeli Birlikspor’umuzun alt yapısı yeni sezon çalışmalarına başladı. Tüm yaş gruplarında antrenmanlara düz koşuyla başlayan Birlikspor’umuzda alt yapı hocaları ve kategorileri de belirlendi

 

DÜZ KOŞUYLA BAŞLADI

Kocaeli Birlikspor’umuzda alt yapı çalışmalarına başlandı. Çalıştırıcı kadrosunda revizyona giden Birlikspor’umuz yeni sezonun startını önceki gün Körfez Esentepe Sahası’nda verdi. Oyuncuların ve takımlardan sorumlu çalıştırıcıların toplandığı günde tüm yaş grupları düz koşuyla antrenmanlara başladı. Tüm kategoriler pazartesi gününden itibaren her sabah olmak üzere Çenedağ ve Alparslan Türkeş Stadı’nda aerobik dayanıklılık antrenmanlarıyla sezon hazırlıklarını sürdürecek.

TAKIMLAR VE HOCALARI

Ali Gürdal’ın alt yapı koordinatörlüğünü yürüttüğü Kocaeli Birlikspor’umuzda İlhan Karabulut U-19, Fahri Denli U-17, Ahmet Alkaya U-16, Cemil Bektaş U-15, Tuğrul Köz U-14 ve Kemal Evcimik U-13 takımlarından sorumlu olacak. Tüm kategorilerde çalışmaların startını veren Kırmızı-Beyazlı kulübümüz alt yapıdan yetenekli sporcular yetiştirip şehir ve ülke sporuna kazandırmaya devam edecek.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir