full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Ali Kemal: Gözümüzü perşembeye çevirdik

 

Ali Kemal: Gözümüzü

perşembeye çevirdik

 

Genç oyuncularla oynamaktan büyük keyif aldığını belirten deneyimli oyuncumuz Ali Kemal Yükseker, “Futbol adına yapılacaklar belliydi. Uyguladık. Onlarla oynamaktan çok keyif aldım. Ama lig bitti. Artık tüm duygu ve düşüncemizi Perşembe gününe çevirdik” dedi

Genç oyuncularımızla birlikte sahada olan ve ilk gole adını yazdıran deneyimli oyuncularımızdan Ali Kemal Yükseker, “Ligin son maçıydı. Formalite gibi gözüküyordu ama uzun zamandır görev almayan arkadaşlarımız vardı. Bu tür maçlar genç arkadaşlarımızın performanslarını göstermesi açısından önemliydi. Maça onlarla birlikte çıktık. Lig içinde pek forma şansı bulamamışlardı. Bu zamana kadar her maçımız final maçı havasında oynadık. Hocalarımız da ona göre değerlendirmede bulundu.

ÇOK KEYİF ALDIM

Futbol adına yapmamız gereken şeyler belliydi ve bunu da iyi uyguladık. Geriye düştük ve ardından öne geçtik. Güzel bir galibiyet oldu. Bugün sahada onlarla oynamaktan son derece keyif aldım. Bu onlar için başlangıç. İnşallah onlar da hem formanın hem de sahada kalmanın keyfini anlamıştır. Normal lig statüsünde bu kadar rahat maçlar olmuyor. Dilerim bundan sonra da en iyi şekilde hazırlanır ve sahada olmak adına bütün özveriyi gösterirler” dedi.

PERŞEMBE GÜNÜ!

Play-Off maçına odaklandıklarını vurgulayan Ali Kemal, “Zor bir süreç geçirdik. İnişli, çıkışlı, maddi-manevi sıkıntılı günler yaşadık. Elbette iyi zamanlarımız da oldu. Sonuçta Play-Off oynama hakkını kazandık. Lig bugün itibariyle bizim için bitti. Bütün duygu ve düşüncemizi perşembe günü oynayacağımız Erzurum maçına çevirdik. Hedeflediğimiz yer var ve emin adımlarla yürüyoruz. İyi hazırlanıp bu aşamayı da atlamak istiyoruz.

STRATEJİK MAÇLAR

Kendi adıma düşüncem şudur ki; Play-Off’taki diğer takımlara nazaran daha rahatız. Aşırı streste değiliz. Geçen hafta Play-Off’u garantiledikten sonraki bir haftalık süreci kafaları boşaltma anlamında iyi değerlendirdik. Tabiki beklentimiz var. Artık stratejik maçlar olacak. 1 ya da 3 puan gibi düşünmeyeceğiz. 2 maçta da en iyi skoru alan takım bir üst tura çıkacak. Biz de bunun için gerekeni yapacak, o özgüveni sahada vereceğiz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir