full screen background image
Search
Salı 23 Temmuz 2019
  • :
  • :

Ali Gürdal: Top bizi sevmiyor

Ali Gürdal: Top bizi sevmiyor

Oyuncuların bazılarının pozisyon algısında sorun olduğunu ve adam paylaşma sıkıntı yüzünden yediğimiz golle mağlup olduğumuzu belirten teknik sorumlumuz Ali Gürdal, “Pozisyonlar bulduk ama atamadık. Hafta boyu çalıştığımız pozisyondan gol yedik. Top da bizi sevmiyor” dedi.

Maçın ardından değerlendirme yapan teknik sorumlumuz Ali Gürdal, “Oyuna iyi başladık. İyi götürüyorduk. Bir ölü top sonrası yine adam paylaşma sıkıntısından golü yedik. Sonra oyunda dengeyi kurduk. 0-0 iken net gol pozisyonunu atamadık. Dönüşünde de yedik golü. Bu hafta da ölü topu çok çalıştık. Oyuncu saha içinde oynarken ne düşünüyor bilemiyorum. Liderlik adayı takımla 4-5 bin kişinin önünde deplasmanda oynuyorsun, pozisyon buluyorsun ama gol atamıyorsun. Kalecinin kucağına gidiyor, direğin dibinden gidiyor ama girmiyor. Top da bir türlü bizi sevmiyor.

SORUN ADAM PAYLAŞIMINDA

Çocuklar çok iyi oynadılar. En az 1 puan hakkımızdı fakat olmadı. Gönül istiyor ki gönlümüzdeki olsun. Pozisyon bulmasak üzülmeyeceğim ama pozisyon bulup atamıyoruz. Oyun anlamında tepkilerimiz iyi ama pozisyon anlamında sonuç alamıyoruz. Bir hatadan gol yedik ve 1-0 mağlup olduk. İkinci yarı gol yemedik. Gol yemediğimiz sürece puan alırız. Tamam rakibin 1-2 tane pozisyonu var ama bizim de var. Çalışmaya devam edeceğiz. Adam paylaşımını daha çok çalışacağız. Oyuncuların algısında sıkıntı yaşıyoruz. Çok verim beklediğimiz, skora etki edecek bir iki oyuncumuz oyunda saklanarak oynadı. Üzgünüz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir