full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

“Ahenk bozuldu, hırs gitti”

Oyuncularla yönetim arasında patlak veren ve her geçen gün büyüyen ekonomik sorun yüzünden takımda ahengin bozulduğunu, futbolcularda hırs kalmadığını belirten teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Geldiğimizden beri böyle teslim olan, mağlubiyeti kabul eden takım yoktu” dedi

 

AHENG BOZULDU, HIRS GİTTİ
Kötü oyun ve farklı mağlubiyetin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Geçen hafta da mağlup olduk. Sıkıntılarımızı dile getirdik. Artık son 5 maçımız kaldı. Erzurum maçından sonra maalesef çok büyük sıkıntılarımız patlak verdi. Takımımızın ahengi bozuldu, oyuncularımızın hırsları gitti. Kalan 5 maçı kazanıp play-off’a girmeye çalışacağız. Ama açık konuşayım; çok zor. Erzurum’dan sonra takımın gidişatı iç açıcı değildi. Şöyle bir şey var ki; geldiğimiz günden beri iyi oynayan takım vardı ama artık bu istek, arzu kalmadı. Birçoğu oynamak olsun diye oynuyor. Biz hoca olarak elimizden geleni yapıyoruz. Sıkıntılarımızı dile getirdik. Herkes de bunu biliyor. Bundan sonraki haftalara bakacağız.
TAKIM HİÇ BÖYLE DEĞİLDİ
Play-off hattını yeniden yükselmemiz oyuncularımızın istediğine bağlı. İhtimal yüzde elli-elli. İsterlerse gireriz. Mağlubiyetin arkasından hiçbir oyuncuma sallamam, onları kimsenin önüne atmam. Ama oyuncularımızla yönetim arasında patlak veren sıkıntı büyüdü. Buraya 7. haftada geldim. O zamandan beri maddi işleri konuşuyoruz. Antrenman haricinde her gün para sıkıntısıyla uğraşıyoruz. Büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Bunlar da artık sahaya yansıyor. Oyuncularımız kendini oyuna veremiyor. Sahaya bakıyoruz; böyle teslim olan, mağlubiyeti kabul eden takım yoktu. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir