full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

A Takıma yükselebilirler

Kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan gençlerle yapılan müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede alt yapıdan yukarıya oyuncu çıkarmak istediklerini ve bu seviyede oyuncular olduğunu maçta gördüklerini söyledi

Maçın ardından değerlendirmede bulunan kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan, “Alt yapıyı takip etme imkanımız çok fazla olmamıştı. Artık her hafta bir antrenmanımızı gençlerimizle değerlendirmeyi ve çift kale maç yapmayı planlıyoruz. Onları görebilmek ve yukarıya 1-2 tane çıkarabilmek istiyoruz. Bugün de gördük ki genç takımımızda A takımda oynayabilecek kapasitede oyuncularımız var” şeklinde konuştu.

HAREKET CUMARTESİ

Basın mensuplarının soruları üzerine Trabzon deplasmanıyla ilgili de bilgi veren Çağrı Arslan, “Cumartesi günü saat 16.00’da Trabzon’a hareket edeceğiz. Konaklamayı Trabzon merkezde yapacağız. Ter antrenmanını orada yapacağız ve sahaya geçeceğiz. Puan almadan dönmek istemiyoruz. Puan almaya gidiyoruz. Yağ, un, şeker var. Helva yapmada eksiğimiz var. Teknik ekibimiz de bunu değerlendirip düzeltmek için çalışıyor. İnanıyorum ki Of’tan puanla döneceğiz” dedi.

PUANLA DÖNECEĞİZ

Bucaspor maçındaki beklenmedik yenilginin moralleri bozduğunu ancak gerekeni yaparak bunu geride bıraktıklarını da ekleyen sportif direktör Arslan, “Bu durumun üstesinden gelebilecek tecrübeye sahip bir oyuncu grubumuz var. Bir mağlubiyetle demoralize olacak ekipsek bu yarışta olmamamız lazım. Hedefleri olan bir takımın da kendisini yenilemesi lazım. Lig bitmedi ve 7. haftaya giriyoruz. Dışardan gelebilecek 1 puan da önemlidir. Her deplasmana 3 puan alabilecek şekilde gittik. Atak oyun oynadık. Ofspor da bizim gibi şanssız mağlubiyetler yaşadı. Ligin en dinamik takımlarından biri. İyi bir maç olacak” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir