full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Kulübümüzde büyük buluşma

Alt yapımızda oynayan sporcular, aileleri ve teknik ekibi, Fethiyespor deplasmanına gitmeden önce A takımımıza antrenmanda sürpriz yaptı. Yaklaşık 200 sporcuyu karşısında gören A Takım oyuncularımız ve teknik ekibimiz çok mutlu oldu, büyük moral buldu

 

ALT YAPI ÇIKARMA YAPTI

Fethiyespor maçının son provasını bugünkü antrenmanda gerçekleştiren Kocaeli Birlikspor’umuz antrenman öncesi güzel bir sürprizle karşılaştı. Alt yapımızın tüm yaş kategorilerinde oynayan sporcularımız, teknik ekibimiz ve çalışanlarımız, sporcularımızın aileleri, İlimtepe FK U-13 takımı ve kulüpler birliği takımımızdan önce antrenman sahasına geldi. Takım gelmeden önce sahaya yerleşen sporcularımız ve teknik ekibimiz A takımı ellerinde tatlıyla bekledi. Yaklaşık 200 sporcumuzun hazır bulunduğu destek ziyaretinde alt yapı oyuncularını karşısında gören A takım oyuncularımız ve teknik ekibimiz büyük memnuniyet ve mutluluk yaşadı.

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Alt yapıya verdiği önemi her fırsatta dile getiren ve 5 yıllık planlamada A takımın iskeletinin İzmitli gençlerden oluşmasını hedeflediklerini daha önce de belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ise çocuklarla tek tek konuştu, “Geleceğimiz işte bu çocuklar “ diyerek alt yapıya verdiği önemi bir kere daha gözler önüne serdi. Alt yapı sporcularımızın adına A takıma konuşma yapan U-13 takımından Hasan Basri Emirzade,  “Bu sene daha iyi sonuçlar elde etmenizi istiyorum. Bütün arkadaşlarımız, alt yapımız şampiyon olmanızı istiyoruz. Sizin daha iyi olmanız için biz alt yapı olarak her zaman arkanızdayız. Gözünüz arkada kalmasın” dedi.

KAPTAN’DAN NASİHATLER

A Takım kaptanımız Fatih Öztürk ise “Böyle gençler olduğu sürece Türk futbolu daha iyi yerlere gelecek. En büyük tavsiyem; çok çalışmak olsun. Futbolun ilerisi çok çalışmaktan geçiyor. Ve her zaman her şeyi başarabileceğinize inanın. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi. Ardından tüm alt yapı sporcularımız A takımla hatıra fotoğrafı çektirdi ve aynı anda Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması’nı indirdi.

 

A TAKIM TEKNİK EKİP VE ALT YAPI TEKNİK EKİP

ALT YAPIYA SPORCU TEŞEKKÜRÜ

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, A Takımı teknik ekibimiz, alt yapı teknik ekibimiz ve alt yapıdan A Takıma yükselen genç sporcularımız birlikte görülüyor. Akyel, geleceklerinin alt yapıda olduğunu kaydetti, yetiştirdikleri sporcular için alt yapı antrenörlerimize teşekkür etti.

 

A TAKIMLA BİRLİKTE

A TAKIM VE ALT YAPI BİRLİKTELİĞİ

Kocaeli Birlikspor A Takımı’mızı Fethiyespor deplasmanı öncesi antrenmanda ziyaret eden alt yapı sporcuları ve teknik ekibi moral verdi.

 

BAKLAVA İKRAM ETTİ

KÜÇÜKLERDEN TATLI İKRAMI

Alt yapı sporcularımız adına U-13 takımımızdan Hasan Basri Emirzade A Takım oyuncularımıza tatlı ikram etti. A Takım Teknik Direktörümüz Fatih Akyel ve A Takım Kaptanımız Fatih Öztürk küçük sporcunun elinden tatlı yedi. Kendilerine verdikleri destek için alt yapıya teşekkür etti.

 

ÇOK MUTLU OLDULAR

 

ERHAN YILMAZ SPORCULARLA (1)

 

“GELECEĞİMİZSİNİZ”

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz geleceklerinin alt yapıda olduğunu kaydederek “Bizim her şeyimiz işte bu gençler” diyerek alt yapıda verdiği önemi bir kere daha ifade etti.

 

ERHAN YILMAZ SPORCULARLA (2)

 

FATİH ÖZTÜRK

“İNANIN VE ÇALIŞIN”

A Takım kaptanımız Fatih Öztürk, alt yapı sporcuları adına konuşma yaparak “Gözünüz arkada kalmasın. Bizler sizin arkanızdayız” diyerek şampiyonluk isteyen Hasan Basri Emirzade’ye sarılarak “Size en büyük nasihatim her şeyi yapabileceğinize inanın ve çok çalışın” dedi.

 

HASAN BASRİ KONUŞTU

 

 

 

IMG_1112

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRDİLER

Kulübümüzün alt yapısında oynayan sporcular ve teknik ekip mobil uygulamayı aynı anda indirdi.

 

IMG_1117

 

KULÜPLER BİRLİĞİ

Körfez Kulüpler ve Spor Adamları Birliği Başkanı Tarık Gürgen beraberindekiler, antrenörlerimiz ve idarecilerimiz kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’ı ziyaret etti. Ardından alt yapı oyuncuları ve idarecileriyle birlikte A takıma moral verdi.

 

MİLLİLER

ONLAR GURURUMUZ

Alt yapımızda oynayan ve milli takım kampına katılan kulübümüzün ve kentimizin gururu olan Batuhan Bulut (sol bek), Haşim Arda Sarman (orta saha), Ömer Tuğ (santrafor) ve Gökdeniz İncehasan (kaleci) birlikte görünüyor.

 

MOBİL UYGULAMA

 

recep yazıcı- çağrı arslan- ali gürdal

Yaklaşık 20 yıl Galatasaray’ın alt yapısını çalıştıran ve alt yapıya büyük önem veren yardımcı antrenörümüz Recep Yazıcı ve alt yapı koordinatörümüz Ali Gürdal ile sportif direktörümüz Çağrı Arslan bir süre sohbet etti.

 

SPORCULARLA KAYNAŞTILAR

 

TAKIM KAPTANLARI

TAKIM KAPTANLARI

Alt yapımızda oynayan; u-19 takım kaptanı Muhammet Özkal, U-17 takım kaptanı Taha Köksal, U-16 takım kaptanı Sertan Güner, U-15 takım kaptanı Samet Meriç Özecik, U-14 takım kaptanı Kenan Furkan Şafak ve U-13 takım kaptanı Hakan Öztürk birlikte görünüyor.

 

TATLI İKRAMI

 

TATLI

 

TEK TEK İLGİLENDİ

 

TEK TEK İLGİLENDİ

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz sporcularla tek tek ilgilendi, “Siz bizim geleceğimizsiniz. Hepinize güveniyorum” dedi.

 

U13 FUTBOL TAKIMI

U-13 FUTBOL TAKIMI

Onur Alp Sarman, Koray Kara, Emir Dinçer, Mehmet Emin Şahin, Mehmet Beyazıt Bilgin, Kerim Dülger, Sadık Mutlu, Metin Can Eker, Hacı Acet, Muharrem Erdoğan, İzzet Ak, Hasan Basri Emirzade, Hakan Öztürk, Kerem Yıldız, Yiğit Can Tünel, Yusuf Kaşdemir.

 

U14 FUTBOL TAKIMI

U-14 FUTBOL TAKIMI

Gökdeniz İncehasan, Ali Aydın Abay, Ahmet Hakan Yayla, Yasin Çelikli, Hakan Öztürk, Alper Bayraktar, Yunus Zengin, Batuhan Bulut, Göktuğ Yoldaş, Kenan Furkan Şafak, Ömer Tuğ, Deniz Alp Özdemir, Serhat İncehasan, Bedirhan Keskin, Hasan Yavan, Hasan Acar, Gökdeniz Demiral, Ahmet Berke Yağız, Bilal Yentürk, Doğukan Tekkan, Fatih Ateş.

 

U15 FUTBOL TAKIMI

U-15 FUTBOL TAKIMI

Talha Baycan, Semih Öztürk, Yusuf Mert Ayan, Ali Mert Gürdal, Batuhan Yiğit, Burak Gedik, Samet Meriç Özecik, Yakup Eşol, Yiğit Ayten, M.Mustafa Dündar, Seyfullah Erkul, Erkan Asya, Uğur Enes Onan, Fazıl Karahancı, Emircan Yusuf, Baha Uygur, Ömer Tuğra Arslan, Serhat Tarı, Sefa Kazancıoğlu, Onurhan Kökçan, Orçun Özdemir, Süleyman Tan, Harun Şen, İsa Nalbant, Tuna Kayıhan.

 

U16 FUTBOL TAKIMI

U-16 FUTBOL TAKIMI

(ayaktakiler) Utku Güngör, Nuhbey Bülbül, Fatih Durdurmuş, Sabri Okumuş, Mecit Bayrak, Melih Tüfekçi, Atakan Kılıç, Sertan Güner,

(alt sıradakiler) Emirhan Arıcı, Ahmet Eren Bir, Zülfücan Güncü, Lütfü Can Alemdar, Emir Şen, Emirhan Parmaksız, Hüseyin Can Demir.

 

U17 FUTBOL TAKIMI

U-17 FUTBOL TAKIMI

U17- Anıl Yağşi, Talha Özler, Yunus Özkan, Oğuzhan Özaydın, Kemal Denli, Yusuf Köksal, Özgür Altunışık, Oğuzhan Tatar, Samet Koçoğlu, Ahmet H. Tetik, Cüneyt Ergün, Melih Yılmaz, Muhammet Demir, Metehan Kansoy, Ali Baran Karagöz, Osman Kerem Akyol, Taha Köksal, Batuhan Gökkaya, Halil Arslan.

 

U19 FUTBOL TAKIMI

U-19 FUTBOL TAKIMI

Batuhan Kürkan, Melih İnan, Muhammet Özkal, Berke Tulpar, Yasin Yeşilkır, Onurcan Bekçi, Mustafa Baştürk, Kadir Gümüş, Yusufcan Buran, Faruk Erdoğan, Atakan Narin, Ayberk Altıntaş, Mert Karamak, Seyfullah Akgöl, Semih Üstün, Mehmet Can Bozkurt, Berat Aydın, Kerem Demirkol, Engin Karagözlü.

 

İLİMTEPE FK U13 TAKIMI

İLİMTEPE FK U13 TAKIMI

İlimtepe Futbol Kulübü U-13 takımı da destek için alt yapı sporcularımızla birlikte A takım antrenmanını izlemeye geldi.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir