full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

5’i 1 yerde!

5’i 1 yerde!

Takımımızın savunmasında son sözü kuşkusuz onlar söylüyor. Kimi zaman kritik kurtarışlarıyla, bazen çıkardıkları penaltıyla ya da engel olamadıkları golle sonuca etki ediyorlar. Her an tetikte olmak zorundalar. Kalecilerimiz ve onlar üzerinde büyük emeği olan kaleci antrenörümüz arasındaki bağ çok kuvvetli. Onlar kulübümüzün “5’i 1 yerde”leri

Kocaeli Birlikspor’umuzun genç ve tecrübeli file bekçileri bugün tam kadro antrenmandaydı. Kaleci antrenörümüz Yusuf Köknar ile 7.haftadan itibaren yoğun tempoda çalışan ve her geçen gün performanslarının üzerine koyan, hem öğrenen hem kendilerini geliştiren kalecilerimiz takım arkadaşlarına güven veriyor. Tecrübeli eldivenimiz Fatih Öztürk sakatlığının ardından bugün ilk kez antrenmana katıldı. Oynamayı özlediği her halinden belli olan Fatih’in topla buluştuğu anlar, genç kalecilerimize verdiği destek ve yaptığı ağabeylik takdire şayan.

KALEMİZ GÜVENDE

Sakatlığının ardından kalemizi emanet ettiği Ahmet Önal, son maçta soğukkanlılığı ve üstün performansıyla dikkat çeken Onur Behiç Özalgan ve antrenmanlara davet edildiğinden bu yana büyük gelişim kaydeden alt yapıdan Batuhan Kürkan antrenman performanslarıyla takdir toplamaya devam ediyor. Birbirleriyle iletişimlerinde de oldukça başarılı olan kalecilerimize, antrenörümüz Yusuf Köknar’ın katkısı büyük. Kalemiz güvenilir ellerde.

PIRLANTA GİBİLER…

Kaleci antrenörümüz Yusuf Köknar, “Geldiğimiz günden bu yana aralıksız ve yoğun tempoda çalışıyoruz. Her geçen gün kendilerini daha da geliştiriyorlar. Onlarla birlikte olmak, antrenman yapmak bana da keyif veriyor. Nefesim hep enselerinde; onları gün gün takip ediyorum. Onlar maçta ya da antrenmanda kritik bir top çıkardığında ben yerimde duramıyorum. Emeklerimizin karşılığını almak beni mutlu ediyor. Her biri pırlanta gibi, gelecek vaat eden çocuklar. Daha çok çalışacaklar ve kendilerini daha iyi noktaya taşıyacaklar” dedi.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir