full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

“2 maçtan 4 puan aldık”

Sivas Belediyespor deplasmanından da puanla dönen teknik patronumuz Fatih Akyel, “Zorlu iki deplasmandan 4 puan almak bizim için önemliydi. Özellikle Erzurum’u yendikten sonra Sivas’ta mağlup olmamalıydık. 2 maçta  4 puan aldık, mutluyuz” dedi

2 MAÇTAN 4 PUAN

Sivas Belediyespor deplasmanındaki 1-1’lik skordan memnun olan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün bizim için gerçekten zor bir maç oldu. Rakibin kaçırdığı bir iki tane net pozisyon var. Bizim de kaçırdığımız pozisyonlar vardı. Sonuçta berabere bitti. Bizi arkamızdan play-off yolunda kovalayacak olan bir takım. Gerçekten iyi bir takım Sivas. Kendi sahasında da iyi oynuyor. Berabere dönüyoruz. Geçen hafta Erzurum’u deplasmanda yendik. Buradan da yenilmeden dönmek özellikle önemliydi. İki deplasman maçından 4 puan almak bizim için çok mühimdi. Aldık, mutluyuz. Yolumuza devam ediyoruz. Önümüzde Pendik maçı var. Şimdi ona hazırlanacağız” dedi.

EKSİKLERİN ETKİSİ

Kaleci Fatih Öztürk’ün kadroda olmadığı, takımın golcüsü Onur Garip’in sakatlığı nedeniyle oynayamadığı ve Uğur Işıkal’ın sarı kart cezası nedeniyle kadroda olmadığı maçta eksikliklerin oyuna etkisinin sorulması üzerine ise teknik patronumuz Fatih Akyel, “Çok kısıtlı kadromuz var. Evet eksiklerimiz vardı. Buna rağmen iyi mücadele ettik. Sakatlarımız var, tedavileri sürüyor. En kısa sürede iyileştirmeye çalışıyoruz. Kart cezalılarımız, sakatlarımız var. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir