full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

180 Dakikamız kaldı

 

Teknik direktör İsmet Taşdemir, iki zorlu maçlarının daha kaldığına daha dikkat çekti. Taşdemir, futbolcularının bu stresi kaldırabilecek güçte olduğunu söyledi.

 

Ankaragücü galibiyetiyle bitime iki hafta kala liderliğini sürdüren Kocaeli Birlikspor’da rehavete kapılmadan mütevazi açıklamalar gelmeye devam ediyor.  Teknik direktör İsmet Taşdemir maç sonrası yatığı açıklamada oynanmamış iki kritik maçlarının daha olduğunu hatırlattı. Taşdemir” Önümüzde iki tane kritik maçımız var. Aydınspor’un da yenmesiyle birlikte lig kritik bir hava aldı. Düşenler, çıkanlar, Play-Off mücadelesi verenler. Son iki haftanın çok zor geçecek. Oynanmamış iki önemli maçımız var. Kalan iki maçımızı da kazanarak, liderliğimizi ligin sonuna kadar sürdürerek şampiyon olmak istiyoruz. On puan gerideyken de aynı şeyi söylüyorduk. Oynanmamış maçlar var, daha neyi, ne olduğu belli değil.180 dakikamız  var. Bu dakikaları lehimizde bitirip hedefimizi emin adımlarla tamamlayacağız. Oyuncu gurubumuz gerçekten çok kenetlendi ve inandı. Ankaragücü karşısında da bu inancın zaferi aldılar bence.”dedi.

IMG_2075 IMG_2029 IMG_1723

Manisaspor’un uzun haftalar sonra yenmesine de değinen Teknik direktör Taşdemir, “Manisaspor iyi bir takım, kötü bir takım değil, bir buğran yaşıyordu. Bucaspor galibiyetiyle buna son verdi. Manisaspor’un da bizim de son iki maçımız çok zor geçeceğe benziyor. Biz kendi adımıza bu heyecana hazırız. Bu yarışın içerisindeyiz. İnşallah ipi göğüsleriz.”dedi. Öte yandan Ankaragücü maçında gelen coşkulu seyirciye de değinen, Teknik direktör İsmet Taşdemir, “Sezon başından beri bizi bir grup taraftar destekliyordu. Her maçta sayıları artıyordu. Ankaragücü karşısında da bu sayının hayli fazla olduğunu gördük. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Belki azız ama yüreğimiz çok fazla.”dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir