full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

 

Onur Behiç Özalgan,

“Kolay rakip değiliz”

 

Kalemizi rakibe kapatan ancak bir gole de engel olamayan başarılı eldivenimiz Onur Behiç Özalgan, “Bu ligde bizim kolay maçımız olmayacağı gibi rakiplerimizin de bizimle kolay maçı olmayacak. Bugün de 3 puanla dönebilecekken berabere kaldığımız için üzgünüz” dedi

3 PUANLA DÖNEBİLİRDİK

Maçta başarılı kurtarışlarıyla kalesinde devleşen kalecimiz Onur Behiç Özalgan, “Oldukça istekli ve baskılı oynadığımız bir maç oldu. Maça hızlı ve iyi başlayan taraf da bizdik. Ve bunun karşılığını da bulduğumuz erken golle aldık. Sonrasında da kaçırdığımız goller oldu ve skoru uzun süre korumasını bildik. Takım arkadaşlarım maç boyunca mücadeleyi hiç bırakmadı. Baştan sonra baskılı ve kontrollü olduğumuz bir oyundu. Rakibimize pek pozisyon da vermedik. İsterdik ki maçı önde bitirelim ama olmadı. 84’te yediğimiz golle berabere kaldık. 3 puanla yerine eve 1 puanla dönüyoruz.

KOLAY RAKİP DEĞİLİZ

Bugün sahada takım olarak neler yapabileceğimizi bir kere daha gösterdik. Genç ve çok çalışan bir ekibiz. Bu ligde bizim için kolay maç olmadığı doğru. Ancak şunu eklemeliyiz; rakiplerimizin de bizimle kolay maçı olmayacak. Bugün böyle oldu. Galip dönemediğimiz için üzüldük. Fakat takım arkadaşlarımı, hocalarımız başından sonuna maç boyunca verdikleri mücadele için kutluyorum. Hepsinin ayağına, yüreğine sağlık. Bir de bizi gönülden destekleyen, ekran başında maçımızı izleyen ve yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir