full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

“1 puana üzüldük”

“1 puana üzüldük”

Takımımızın başarılı orta saha oyuncusu Semih Üstün, “Bu takım deplasmanda 1 puana üzülüyor. Ne yazık ki olmadı, 2 puan bıraktık” dedi

Deplasmanında takımımızın tek golünü kaydeden başarılı orta saha oyuncumuz Semih Üstün, “Maça iyi ve baskılı başladık. Nitekim golü de erken bulduk. Golü atmak da bana nasip oldu. Gol attığım için mutluyum ancak önemli olan takımımız. Maç hakkında fazla konuşmak istemiyorum, üzgünüz. Verdiğimiz mücadele ortada. Hakemin yönetimi ortada. Baskı altında kalışı ve yerinde çalmadığı düdüklerine tanık olduk. Bunlar ne yazık ki oluyor, belki yine olacak. Biz de sadece rakibe karşı oynamak isterdik.

1 PUANA ÜZÜLDÜK

Ne diyelim; olmadı, 2 puanı bıraktık. Bu takım deplasmanda 1 puana üzülüyor. Bazı tabuları ve önyargıları kırdığımızı düşünüyorum. Önümüzde Sancaktepe maçı var. Bu maçı unutacağız ve hem mental hem de fiziksel anlamda en iyi şekilde hazırlığımızı o maça yapacağız. Oynayan ve oynamayan tüm takım arkadaşlarımı, hocalarımı mücadele için tebrik ediyorum. Bizi destekleyenlere de çok teşekkür ediyor, desteklerine devam etmelerini istiyorum. Biz hep birlikte güzeliz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir